Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

ogólne

Konkurs na stanowisko ADIUNKTA w Zakładzie Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej w zakresie geografii społeczno - ekonomicznej

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 109 ustawy z dnia 27.07.2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (t. j. Dz. U. z 2012 roku, poz. 572 z późniejszymi zmianami) i § 163 Statutu UJ oraz odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:
więcej o Konkurs na stanowisko ADIUNKTA w Zakładzie Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej w zakresie geografii społeczno - ekonomicznej
ogólne

Dr Piotr Trzepacz zwycięzcą Laudacji studenckich 2017

Dnia 22 maja 2017 roku odbyła się gala wręczenia Laudacji studenckich. Projekt ten miał na celu wyróżnienie pracowników dydaktycznych oraz administracyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego za ich poświęcenie dla studentów oraz pro-studencką postawę w codziennej pracy. W kategorii Pomocna dłoń nominowana była Pani mgr Elżbieta Krąż, która zawsze z życzliwością wspiera studentów w każdej trudnej sytuacji dotyczącej studiów, gdzie zajęła drugie miejsce..
więcej o Dr Piotr Trzepacz zwycięzcą Laudacji studenckich 2017
ogólne

Studenci naszego Wydziału wyróżnieni w hackathonie KrakHack - burza mózgów

W weekend 18–19 marca 2017 w Krakowie odbył się hackathon KrakHack – burza mózgów, której celem było wykreowanie pomysłów na miasto przyszłości. Wśród wyróżnionych pomysłów znalazł się projekt Kraków Zdrój opracowany przez czworo studentów Wydziału Geografii i Geologii UJ - Waldemara Boczara, Kingę Choczyńską, Macieja Filiksa i Magdalenę Plutę - polegający na wykorzystaniu znajdujących się na terenie miasta studni artezyjskich i stworzeniu na ich bazie miejsca wypoczynku i wyciszenia mieszkańców.
więcej o Studenci naszego Wydziału wyróżnieni w hackathonie KrakHack - burza mózgów
ogólne

Inauguracja nowego budynku Instytutu Nauk Geologicznych

Od dnia 14 lutego 2017 roku Instytut Nauk Geologicznych UJ działa w nowej siedzibie na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagielońskiego przy ulicy Gronostajowej 3.
więcej o Inauguracja nowego budynku Instytutu Nauk Geologicznych